9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Компанія PolymerX

У нас Ви можете придбати ємності із пластику для забезпечення автономної каналізації на заміських ділянках, басейни та купелі, нестандартні пластикові та паливні ємності, вставки в колодязі та інші товари. Ми створюємо вироби, які підходять для транспортування та зберігання продуктів, води, паливно-мастильних матеріалів. Вони також застосовуються для обладнання септиків та комплексних систем очищення стічних вод.

Вся продукція має чудові експлуатаційні характеристики. Вона ідеально підходить для зберігання харчових продуктів та рідин, тому що не впливає на хімічні, фізичні властивості, а також не вбирає їх запах. До переваг ємностей також слід віднести довговічність, невелику вагу, міцність та доступну вартість.

Полімер ІКС - Виробник ємностей із пластику

Ми виготовляємо якісну продукцію протягом багатьох років і за цей час встигли зайняти міцні позиції на ринку. Численні клієнти оцінили рівень обслуговування та надійність наших виробів.

Співпраця з нами має низку переваг:

  • Наші клієнти отримують професійну допомогу та високий рівень сервісу. Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення, а також надаємо детальну консультацію щодо умов купівлі, характеристик товару, облаштування та обслуговування нашої продукції.
  • Ми надаємо можливість придбати якісні резервуари та ємності будь-якого обсягу. У нашій компанії Ви можете придбати вироби як стандартної, так і нестандартної форми.
  • Надання гарантії строком на 10 років на поліпропіленові листи. Це стає запорукою надійності та довговічності продукції.
  • Вигідні умови покупки. Завдяки злагодженій роботі спеціалістів, професіоналізму, використанню у процесі роботи сучасного обладнання ми максимально швидко виконуємо замовлення, а також реалізуємо продукцію за ціною, доступною для кожного покупця.

Якщо ви бажаєте зробити замовлення або отримати детальну консультацію фахівців, скористайтесь телефоном компанії: +38 (063) 595 85 88