9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Міні АЗС для дизельного палива

Купити пластикові міні АЗС або мобільні заправні модулі з поліпропілену для дизельного палива недорого за ціною виробника в Києві та Україні пропонує PolymerX.

Мобільні міні автозаправні станції із пластику - це сучасне відмінне рішення для зберігання та роздачі дизельного палива на віддалених об'єктах від автозаправок. Мобільні заправні модулі знайшли своє застосування та завоювали популярність у таких галузях як: агробізнес (фермерські господарства), будівництво віддалених об'єктів, склади, підприємства автомобільного та річкового транспорту тощо. Простими словами, вони застосовуються та використовуються там, де потрібна термінова заправка техніки, яка знаходиться на віддалених ділянках від стаціонарних АЗС, що суттєво допомагає заощадити час та паливо. На сьогоднішній день вони здобули величезну популярність і поступово витісняють металеві аналоги.

Міні АЗС – мобільний заправний модуль

Міні АЗС для дизтоплива

Насоси для міні АЗС на вибір Замовника 12/24В або 220/380В.

 
Розміри міні АЗС можуть бути будь-якими за Вашими потребами.
Градація розмірів вказана для зручності визначення орієнтовної ціни необхідної ємності.
 
D - діаметр, H - висота
Об'єм V, літр Ціна, EURO без ПДВ Габарити (D x H), мм
1 000 1 050 920 x 1500
3 000 2 400 1500 x 1800
5 000 2 950 1500 x 3000
10 000 5 200 2200 x 2800
Ваш об'єм на запит Ваш розмір

У вартість ємності входить стандартний комплект для міні-азс.

Переваги міні АЗС із пластику:

  • низька ціна порівняно з аналогами із металу або інших сплавів;
  • пластичність матеріалу дозволяє виготовляти пластикові мобільні заправні модулі будь-якого об'єму або літражу: 1000, 5000, 10000 літрів та більше різної складності та форми;
  • не схильні до корозії, тому не бояться вологи;
  • легка вага та компактність, що важливо для перевезення або переміщення;
  • залежно від факторів навколишнього середовища та умов експлуатації міні АЗС надійні, довговічні та можуть експлуатуватися більше 50 років при якісному виготовленні.

Розрізняють два основні види за типом виготовлення: безшовні та зварні. Безшовні виготовляються методом ротаційного формування з цільнолитим корпусом без швів. Зварні (методом паяння) виготовляються з листового поліпропілену, поліетилену, ПНД (ПЕНД), тощо.

Наша компанія виготовляє мобільні міні АЗС та заправні модулі методом паяння (зварювання) з листового поліпропілену.

Розміри різних конструкцій можуть бути досить об'ємними, тому стінки виготовляються та зміцнюються спеціальними ребрами жорсткості для надання необхідної міцності, а деякі моделі можуть бути посилені металевим профілем. У комплект мобільного заправного модуля входить роздавальне обладнання з видачі палива на 12/24 або 220/380В з продуктивністю 50-90 л/хв.

Стандартний комплект до міні АЗС:

Комплектуючі для міні АЗС

Міні АЗС із пластику – це правильне рішення для резервного запасу палива в умовах відсутності доступу до великих АЗС.

Мобільний заправний модуль для дизельного палива є економічним обладнанням для індивідуального заправлення. Простота перевезення, установки, багатофункціональність і компактність дозволяють здійснювати заправку дизпаливом або нафтопродуктами в різних умовах з точністю вимірювання палива до ±1%. Перекачування палива з ємності відбувається за допомогою вбудованої мобільної паливороздавальної колонки або додаткового шланга палива.

Мобільна міні автозаправна станція може мати різні розміри (від 0,5 до 15 кубів) і незамінна для резервного запасу дизпалива для фермерських та сільських господарств, аграріїв, а також для вирішення багатьох проблем підприємств, що мають власний автопарк. Придбання такого агрегату стане відмінним рішенням і для віддалених населених пунктів, де немає доступу до ДП.

Мобільний заправний модуль дуже затребуваний не лише завдяки компактності, а також і високій якості виготовлення, яка дозволить користуватися ним протягом багатьох років. Даний пристрій дуже легкий в обслуговуванні і має можливість транспортування в будь-яке місце. Навіть найменші моделі конструктивно розроблені так, щоб вмістити максимальну кількість палива.

Заправний модуль для дизельного палива, залежно від моделі, може бути обладнаний стандартним комплектом, дихальним клапаном та іншим обладнанням необхідним для роздачі палива на вибір Замовника.