9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Купіль овальна

Овальна купіль пластикова висота 1200 із поліпропілену
395 EURO

Овальну пластикову купіль з поліпропілену для лазні, сауни, заміського будинку, дачі або вулиці купити недорого у Києві та Україні за ціною виробника пропонує наш сайт PolymerX.

Здійснюємо індивідуальний розрахунок за Вашими розмірами та перевагами.

Овальні моделі для лазні та сауни

Купель овальная

 
 
 
Ціна вказана за пластикову вставку у купіль.
L - довжина, W - ширина, H - висота (глибина)
Габарити (L x W x H), м Ціна, EURO без ПДВ
1.2 x 0.8 x 1.2 395
1.4 x 0.8 x 1.2 450
1.5 x 0.9 x 1.2 510
1.6 x 1.1 x 1.2 590
1.8 x 1.2 x 1.2 670
Ваш розмір На запит

 

Наша компанія надає свої послуги з проектування та виготовлення овальних купелів з поліпропілену. За бажанням власника та залежно від архітектурних особливостей будівлі готові вироби можуть заглиблюватися повністю, частково або монтуватися безпосередньо на саму підлогу.

Купель овальная пластиковая

Важливо! Овальні купелі з поліпропілену не можуть використовуватися без зміцнення стін, тому їх обов'язково потрібно посилювати і зміцнювати ребрами жорсткості, роблячи металевий або дерев'яний каркас, що обв'язує, або заливати їх в бетон або обсипати. пісочно-цементною сумішшю.

Виготовлені нашою компанією овальні пластикові вставки відрізняються не тільки естетичністю та якістю, але і своєю функціональністю, ергономічністю, що важливо для лазень або саун невеликих розмірів. При необхідності, вони можуть бути змонтовані у вже готовому та експлуатованому приміщенні.

Купель овальная из полипропилена

Овальна купіль з поліпропілену зробить по-справжньому комфортним проживання в заміському будинку або дачній ділянці, якщо немає доступу або можливості відпочити, позагоряти і провести час біля води, щоб викупатися і насолодитися її прохолодою. Такий резервуар дасть можливість не тільки дітям, але й дорослим купатися в теплу пору року і стане справжнім доповненням і прикрасою вашої ділянки.

Важливо! Якщо Ви в себе встановите вуличну овальну купіль із пластику в бетонний каркас, то ми не рекомендуємо залишати її без води більш ніж на 2-3 години, особливо під прямими променями сонця. Сонячні промені (ультрафіолет) нагрівають поліпропілен і він починає розширюватися, що призводить до здуття дна та появи деформацій на стінах вставки. Сполучні шви між листами можуть лопатися. Якщо це раптом станеться, то у 90% випадків пластикову вставку для купелі можна відремонтувати, пропаяючи міжлистові сполучні шви повторно. Потім знову заповнити ємність водою і протягом кількох днів деформація зникає.

Купель овальная пластиковая в дереве с лестницей

За бажанням наших клієнтів ми надаємо додаткові комплектуючі для пластикових купелів:

  • система злив-перелив;
  • обладнання для фільтрації води;
  • установки гідромасажу або аеромасажу;
  • підсвічування по колу або периметру;
  • сходи на вхід та вихід з бажаного матеріалу для замовника;
  • зручне сидіння із пластику або дерева.

Вартість комплектуючих уточнюйте у наших менеджерів.

Наша виробнича компанія виконує замовлення з проектування та подальшого виготовлення овальних купелів із пластику для заміських будинків, дач, лазень, саун різних форм і конфігурацій за Вашими кресленнями та розмірами в найкоротші терміни.

Виготовляємо та виконуємо монтаж під ключ.

Доставка по всій Україні.