9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Повітроводи

Пластикові повітроводи із поліпропілену купити недорого в Києві та Україні за ціною офіційного виробника пропонує наша компанія PolymerX. Виготовляємо повітроводи із пластику круглої та прямокутної форми, а також будь-яких розмірів та конфігурацій за бажанням замовника.

Пластикові воздуховоди

Повітроводи із пластику

Ціна на пластикові повітроводи та комплектуючі за запитом

Виробляємо індивідуальний розрахунок за Вашими розмірами та уподобаннями.

Виготовимо повітроводи будь-яких розмірів та форм на замовлення.

Матеріал для виробництва пластикових повітроводів

Матеріал, який використовується при виробництві повітроводів, безпосередньо впливає на ефективність загальної системи вентиляції будівлі. Від нього залежить швидкість переміщення повітряних потоків у системі, її стійкість до несприятливих умов експлуатації та терміни очищення системи.

Виробництво повітроводів піддається постійному вдосконаленню. Для їх виготовлення використовуються нові матеріали – алюміній, нержавіюча сталь, завойовують популярність пластикові повітропроводи, купити які ви можете у нас за доступними цінами.

Їх форма стає також різноманітнішою та естетичною. Залежно від виду приміщення монтуються круглі повітроводи, традиційні повітроводи прямокутні, а також, ефективні в приміщеннях складної конфігурації, гнучкі повітроводи. Усі вони призначені для інтенсивної циркуляції повітряних потоків у приміщеннях різного призначення.

Кожен із цих типів повітроводів має як свої переваги, так і недоліки. Іноді, тільки заміна одного типу з них на інший, покращує циркуляцію повітря в приміщенні. У чому полягає їхня відмінність?

Пластикова вентиляція

Виробництво повітроводів із пластику розпочато відносно недавно. Сучасні технології дозволяють виготовляти пластик, що конкурує за своїми характеристиками навіть із металом. Пластикові повітроводи, виготовлені з цього практичного матеріалу, не схильні до корозії, стійкі до хімічно активних речовин і довговічні. Це дозволяє застосовувати їх у приміщеннях, що мають підвищену вологість, на гальванічних виробництвах тощо.

Переваги пластикових повітроводів:

  • не схильність до корозії;
  • стійкість до водяних пар, розчинів хімічно активних речовин, олій;
  • тривалий термін експлуатації без зміни фізико-механічних характеристик та зовнішнього вигляду;
  • рівень тертя максимально зменшується гладкістю внутрішньої поверхні пластикових повітроводів, купити які можна у нас. Це, у свою чергу, знижує відкладення забруднень, шум та енерговитрати при експлуатації;
  • абсолютна герметичність, що забезпечується зварюванням швів та з'єднань;
  • незначна вага, що полегшує монтаж повітропроводів;
  • сучасний естетичний вигляд.

Пластикові повітроводи забезпечують найбільш інтенсивну циркуляцію повітряних потоків, оскільки їхня внутрішня поверхня абсолютно гладка. Монтаж та встановлення таких повітроводів гранично прості, оскільки різання матеріалу можна проводити безпосередньо на місці, що суттєво полегшує ці процеси. А завдяки незначній вазі матеріалу, їх легко та зручно транспортувати.