9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Купіль кругла

Купіль кругла для лазні висота 1200 без сидінь
395 EURO
Купіль кругла для лазні висота 1200 з сидіннями
535 EURO
Купіль кругла для лазні h1500 без сидінь
445 EURO

Круглу пластикову купіль з поліпропілену для лазні, сауни, заміського будинку, дачі або вулиці купити недорого у Києві та Україні за ціною виробника пропонує наш сайт PolymerX.

Виробляємо індивідуальний розрахунок за Вашими розмірами та уподобаннями.

Круглі моделі для лазні та сауни

Купель круглая

 
 
 
Ціна вказана за пластикову вставку у купіль.
H - висота (глубина), D - діаметр
Габарити (D x H), м Ціна, EURO без ПДВ
1.2 x 1.2 395
1.5 x 1.2 515
2 x 1.2 820
2.5 x 1.2 1050
3 x 1.2 1280
1.2 x 1.5 445
1.5 x 1.5 570
2 x 1.5 945
2.5 x 1.5 1210
3 x 1.5 1420
Ваш розмір На запит

 

Наша компанія надає свої послуги з проектування та виготовлення круглих купелів із поліпропілену. За бажанням власника і в залежності від архітектурних особливостей будівлі готові вироби можуть заглиблюватися повністю, частково або монтуватися безпосередньо на саму підлогу.

Купель круглая пластиковая

Важливо! Круглі купелі з поліпропілену не можуть використовуватися без зміцнення стін, тому їх обов'язково потрібно посилювати і зміцнювати ребрами жорсткості, роблячи металевий або дерев'яний каркас, що обв'язує, або заливати їх в бетон або обсипати пісочно-цементною сумішшю.

Виготовлені нашою компанією круглі пластикові вставки відрізняються не лише естетичністю та якістю, а й своєю функціональністю, ергономічністю, що важливо для лазень чи саун невеликих розмірів. При необхідності, вони можуть бути змонтовані у вже готовому та експлуатованому приміщенні.

Кругла купіль з поліпропілену зробить по-справжньому комфортним проживання в заміському будинку або дачній ділянці, якщо немає доступу чи можливості відпочити, позасмагати та провести час біля води, щоб скупатися та насолодитися її прохолодою. Такий резервуар дасть можливість не тільки дітям, але й дорослим купатися в теплу пору року і стане справжнім доповненням і прикрасою вашої ділянки.

Купель круглая из полипропилена в дереве

Важливо! Якщо Ви встановите вуличну круглу купіль із пластику в бетонний каркас, то ми не рекомендуємо залишати її без води більш ніж на 2-3 години, особливо під прямими променями сонця. Сонячні промені (ультрафіолет) нагрівають поліпропілен і він починає розширюватися, що призводить до здуття дна та появи деформацій на стінах вставки. Сполучні шви між листами можуть лопатися. Якщо це раптом станеться, то у 90% випадків пластикову вставку для купелі можна відремонтувати, пропаяючи міжлистові сполучні шви повторно. Потім знову заповнити ємність водою і протягом кількох днів деформація зникає.

Уличная круглая купель из пластика

За бажанням наших клієнтів ми надаємо додаткові комплектуючі для круглих пластикових купелів:

  • система злив-перелив;
  • обладнання для фільтрації води;
  • установки гідромасажу або аеромасажу;
  • підсвічування по колу або периметру;
  • сходи на вхід та вихід з бажаного матеріалу для замовника;
  • зручне сидіння із пластику або дерева.

Вартість комплектуючих уточнюйте у наших менеджерів.

Наша виробнича компанія виконує замовлення з проектування та подальшого виготовлення круглих купелів із пластику для заміських будинків, дач, лазень, саун різних форм та конфігурацій за Вашими кресленнями та розмірами у найкоротші терміни.

Виготовляємо та виконуємо монтаж під ключ.

Доставка по всій Україні.