9:00-20:00 без вихідних, +38 (063) 595 85 88
(063) 595 85 88
(097) 965 65 99
9:00 - 20:00
без вихідних
Замовити дзвінок
Працюємо по всій Україні

Септики та накопичувачі

Купити пластиковий септик або накопичувач із поліпропілену для дачі або будинку недорого у Києві та Україні за доступною ціною пропонує Вам офіційний виробник PolymerX. Виготовляємо резервуари із пластику будь-яких розмірів, форм та конфігурацій за бажанням замовника.

Септики та накопичувачі для будинку або дачі з установкою під ключ

Нашим клієнтам ми надаємо послуги починаючи від проектування креслень моделей, враховуючи побажання замовника до подальшого виготовлення як горизонтальних: круглих (циліндричних), прямокутних, з однією або декількома фільтруючими камерами, так і вертикальних моделей септиків із пластику.

Виробляємо накопичувачі та септики для дачних ділянок із міцного листового поліпропілену товщиною 25-40 мм (залежно від розмірів та складності виготовлення конструкції) методом паяння (зварювання). За бажанням або вимогою замовника, щоб пластиковий контейнер для септика був ще міцнішим і надійнішим, можемо посилити каркас готового виробу металом (армуванням). Виготовляємо септики для дачних ділянок та заміських будинків з непостійним або постійним проживанням, з низьким або високим рівнем ґрунтових вод з листового пластику як стандартних форм та конфігурацій, так і за індивідуальними розмірами, виконуємо якісний монтаж із встановленням під ключ.

Виробляємо індивідуальний розрахунок за Вашими розмірами та уподобаннями.

У вартість накопичувача входить теплоізолююча кришка і горловина, що подовжує, висотою 70 см. Збільшення висоти горловини на 10 см коштує 150 грн. Вартість монтажу такого накопичувача становить близько 90% його вартості та залежить від обсягу та складності робіт.

Ціни на пластикові септики для каналізації уточнюйте у наших спеціалістів за телефоном.

Наша виробнича компанія PolymerX займається виготовленням, продажем та встановленням під ключ пластикових септиків та накопичувачів більше 10 років. За цей період ми нагромадили величезний досвід у виготовленні нашої продукції з різних видів пластику, налагодили зв'язки та чудові ділові відносини як з постачальниками, так і з нашими постійними та новими замовниками.

Виділяють два типи септиків: енергозалежні та енергонезалежні


Енергозалежні:

  • Біо Плюс
  • Аеро
  • Ультра


Енергонезалежні:

  • Біо
  • Біо Лайт
  • Еко
  • Міні

А в чому відмінність енергозалежних від енергонезалежних септиків?

Найголовніша їхня відмінність — це залежність безперебійної роботи деяких моделей від електрики. Якщо робота септика відбувається за методом анаеробного (безкисневого) очищення побутових стоків, то результат 60-70% очищення стоків. Це, безумовно, менш ефективна робота, ніж очищення аеробним методом, але цей принцип звільняє його від підключення до електроенергії.
Принцип роботи та огляд септиків для дачної ділянки, заміського будинку чи котеджу.

Якісна система каналізації просто необхідна, якщо ви мешкаєте за містом. Тому рекомендуємо купити септик для дачі. Однією з основних складових цієї системи є накопичувач, в якому збираються відстійні води. З накопичувача проводиться відкачування вод асенізаторською машиною в міру його заповнення. При постійному проживанні рекомендується встановлювати септик для дачі Біо, який перебирає всі необхідні роботи з механічного очищення вод. Відкачування опадів проводиться один раз протягом 2-3 років в залежності від інтенсивності використання.

Енергозалежний септик не відрізняється особливою складністю пристрою. Це горизонтальна або вертикальна ємність із пластику, що складається з декількох секцій з фільтруючим завантаженням і додатковими камерами, які дають можливість своєчасно видаляти осад, що значно продовжує термін експлуатації всієї каналізаційної системи.
Купити септик, обравши правильний об'єм, для заміського будинку – означає забезпечити якісне очищення стічних вод та запобігатиме виникненню проблем з каналізаційною системою. Для того щоб енергозалежний септик для вашого будинку повністю відповідав вимогам, необхідно правильно розрахувати потреби, виходячи з норм, які передбачають оптимальну середню продуктивність септика близько 200 літрів на добу для однієї людини.

Енергозалежні септики можуть виготовлятися з бетону, склопластику, металу та пластику. Бетонні моделі вимагають проведення трудомістких робіт щодо їх встановлення. Крім того, їх складно якісно ізолювати, і вони не забезпечують достатньої ефективності очищення. Моделі із склопластику відповідають усім стандартам, але мають високу вартість. Металеві навіть за якісної обробки з часом піддаються корозії, що скорочує термін їх експлуатації.

Найбільш популярними для заміського будинку та дачі є енергозалежні моделі із пластику, встановлення яких не відрізняється складністю. До того ж, вони довговічні і добре справляються з очищенням води. Купити такий септик праці не становитиме – вони доступні за вартістю для більшості.

Наша компанія пропонує купити надійні та якісні моделі септиків, перевірені часом, щоб забезпечити високу ефективність роботи Вашої системи каналізації! Їхній монтаж не потребує значних зусиль, а енергонезалежність виключає додаткові витрати.

За якість очищення стічних вод можна більше не турбуватися. До того ж, не доведеться витрачати кошти на послуги асенізації, тому що септик всю роботу виконає самостійно.
Додатково продовжити термін роботи септика на дачі допоможе встановлений жировловлювач під мийку, який очистить стічної води від жирових відкладень.

Щоб купити септик для дачі вже сьогодні, зателефонуйте нам за номером телефону, представленому на сайті, або зробіть замовлення і ми з Вами зв'яжемося.